O NAS

Zazwyczaj lokale serwujące Fish & Chips kojarzą się wyłącznie z morzem i nadmorskimi kurortami turystycznymi. Spróbuj jednak odwiedzić nasze sklepy i smażalnie rybne, a przekonasz się, że ten smak można również poczuć w Krakowie. Jesteśmy krakowską firmą rybną z tradycjami założoną w 1992r. Obecnie posiadamy cztery punkty sprzedażowe i hurtownię. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją ryb smażonych, świeżych, wędzonych, owoców morza oraz własnych przetworów rybnych i śledziowychbez konserwantów. Stawiamy na jakość i zdrowie. Oferujemy również dowóz ryb smażonych na terenie Krakowa (Uber Eats / Pyszne.pl / Telefon). Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenia w sprzedaży i przygotowywaniu ryb. Nasze ryby serwujemy w panierce, w cieście, w mące, grillowane oraz na parze. Do każdej ryby można wybrać naturalną surówkę, sałatkę czy też kupić frytki lub ziemniaczkiSpecjalizujemy się również w produkcji i przetwórstwie rybnym. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością i nie zawierają konserwantów ani ulepszaczy. Nasze ryby pochodzą bezpośrednio od producenta (czytaj poniżej). Surówki oraz sałatki również produkowane są domowym sposobem. Ponadto nasza firma jest przyjazna dla środowiska i stara się iść z nurtem ekologii. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż hurtową ryb oraz obsługujemy krakowskie restauracje. Cieszymy się również wysoką renomą oraz licznymi pozytywnymi opiniami.

Przekonaj się sam, zapraszam

5/5

RYBY PROSTO OD PRODUCENTA

Nasze ryby dostarczane są świeże, przechowywane w specjalnie przystosowanych warunkach, transportem lotniczym – prosto z najlepszych giełd   rybnych w Europie oraz znad polskiego morza. Naszą mocną stroną jest dostawa ryb bezpośrednio od producentów, własna linia produkcyjna, brak konserwantów/ulepszaczy, szeroki asortyment oraz najwyższa jakość produktów.

WŁASNA LINIA PRODUKCYJNA ®

Nasza firma zajmuje się produkcją własnych przetworów rybnych i śledziowych – bez konserwantów ani ulepszaczy. Stawiamy na zdrowie i jakość. Sprawdź nas!

NASZE SKLEPY I SMAŻALNIE OFERUJĄ PAŃSTWU :

WŁASNE PRZETWORY • RYBY SMAŻONE • ŚWIEŻE • EKOLOGICZNE  WĘDZONE 

ZUPY RYBNE • TATARY RYBNE • SAŁATKI RYBNE • OWOCE MORZA • WIELE INNYCH…

MARLIN WSPIERA POLSKĄ GOSPODARKĘ OD 1992 r.

Nasza firma od początku istnienia wspiera wyłącznie polskie przedsiębiorstwa i współpracuje wyłącznie z polskimi kontrahentami. 

Nasze ryby oraz produkty kupujemy u małych lub średnich przedsiębiorców rybnych z polskim kapitałem. 

Żadna ryba widniejąca w naszej ofercie nie pochodzi ze sklepów typu Selgros, Makro, Auchan itd. 

Dlatego przedsiębiorco, konsumencie.

Wspieraj polską gospodarkę, kupuj polskie produkty, wspieraj Polskę! 

MY ROBIMY TO OD ZAWSZE

Zespół Marlin

SKLEP RYBNY I SMAŻALNIA - UBER EATS & PYSZNE.PL

SKLEP RYBNY I SMAŻALNIA - DOWÓZ & UBER EATS (3 KM)

SKLEP RYBNY I SMAŻALNIA

SKLEP RYBNY